Prodhuesi kinez i lavamanëve të kuzhinës prej çeliku të pandryshkshëm

  • index_promote
  • index_promote

Pse na zgjodhet ne?

EVERPRO SUPERIOR MANUFACTURING CO, LIMITED

Verpro është specializuar në prodhimin e lavamanit të punuar me dorë prej çeliku inox për 13 vjet me një ekip të shkëlqyer R&D dhe produktivitet të fortë, i cili ndodhet në Shunde, qyteti i famshëm prodhues në Kinë.Cilësia e lartë është kushti i parë që ne të krijojmë një marrëdhënie bashkëpunimi afatgjatë me klientët tanë.Produktet tona janë eksportuar në më shumë se 50 vende në të gjithë botën dhe kanë marrë normë të lartë riblerjeje.

 

☆ Materiale me cilësi të lartë dhe kontroll të rreptë të cilësisë së produkteve.

☆ Shumëllojshmëri produktesh, lloje të pasura produktesh kuzhine dhe banjo.

☆Linja e plotë e prodhimit, mënyra e personalizueshme e prodhimit, produkt specifik për klientin.

 

Produktet e veçuara