faqe_banner

Urinale për meshkuj prej çeliku inox të montuara në mur, të përshtatshme për ambiente shtëpiake ose publike dhe tregtare


 • Materiali:Çelik inox 304 ose 316
 • Lloji:Urinalet
 • Madhësia:E bërë me porosi
 • Sipërfaqe:Finish saten
 • Instalimi:E montuar në mur
 • Skena e aplikimit:përdoret gjerësisht në banja, qendra tregtare, pika piktoreske, hotele, bare, restorante, tualete publike, shkolla dhe vende të tjera.
 • Prezantimi i produktit

  Materiali inox: Urinalet e meshkujve janë prej çeliku SUS304 ose çelik inox 316.Fortësi e lartë, pa deformim, rezistencë ndaj korrozionit, procesi i tërheqjes së sipërfaqes, rezistencë ndaj gërvishtjeve, antifouling, pa gjurmë, rezistencë ndaj lagështirës dhe mykut.

  Thelloni lavamanin: Lavamani në urinën e tualetit publik të kullimit është thelluar dhe dizajni i ruajtjes së ujit përreth përdoret për t'i dhënë lamtumirën spërkatjes.Hapësira në pellg është zgjeruar për të lënë hapësirë ​​për zhvendosje të mëdha.

  Lehtë për tu pastruar dhe mirëmbajtur: Urina prej çeliku inox ka një sipërfaqe të lëmuar.Mund ta fshini butësisht me një leckë pambuku.

  Instalim i përshtatshëm: instalimi i montuar në mur dhe lloji i qëndrimit mund të miratohet.

  Vitrina e produktit

  4

  Tualeti Urinal me Dizajn të Ri Stainless Steel 304 me çmim konkurrues

  2

  Urinale me krehje sateni pa ujë prej çeliku inox me cilësi të lartë

  5

  Çmimi më i mirë SUS304 Urinale Kënde e Tualetit Publik për Burra Kursimi i ujit

  6

  Urinalë e varur në mur 304 inox 304 e qëndrueshme për shkollë

  7

  Tualeti publik i montuar në mur SUS304 ose 316 Urinarë komerciale për meshkuj

  8

  Shpëlarje e shpejtë e kovë urinale prej çeliku inox, e punuar me dorë

  1

  Urinarë për burra prej çeliku inox 304 me buzë të rrumbullakëta të montuara në mur

  eb258f5499c475fe88c7aeb208c50ae
  3

  Dizajni modern i turinës së pandryshkshme me madhësi të personalizuar në mur

  Më shumë Detaje

  1

  Urinalet inox
  VS
  Urinalet e tjera:

  ☆ E fortë dhe e qëndrueshme, jo e lehtë për t'u dëmtuar

  ☆ Rezistencë ndaj korrozionit, temperaturë të lartë dhe rezistencë ndaj temperaturës së ulët

  ☆ Ngjitje e dobët, e lehtë për t'u pastruar, pa erë

  Dimensioni i produktit

  Madhësia e disponueshme më poshtë, madhësia e lavamanit mund të personalizohet sipas nevojave dhe preferencave aktuale të klientëve

  Numri i modelit Dimensioni i përgjithshëm (mm) Trashësia
  WT-U1 L600xW280xH500 1.0 mm, 1.2 mm, 1.5 mm ose të personalizuara
  WT-U2 L600xW100xH400
  WT-U3 L330xW320xH430
  WT-U4 L600xW240xH545
  WT-U5 L1500xW400xH1200
  WT-U6 L600xW100xH400
  WT-U7 L1200xW240xH545
  WT-U8 L1500xW240xH500
  WT-U9 L600xW230xH595
  2
  3

  Specifikim produkti

  Materiali: Çeliku inox 304 me cilësi premium, super cilësi 316.
  Përfundo: Saten i krehur
  Lloji i instalimit: Montuar në mur ose në këmbë të lirë
  Modaliteti i skuqjes: Butoni manual
  Certifikata cUPC, CE, WaterMark
  Përdorimi aplikativ: Familje shtëpiake, Hotel ose bar komercial, Spital mjekësor, Ndërtesë apartamentesh
  Paketimi: 1. Kartoni i fortë mbrojtës dhe futje kartoni, në kuti individuale.
  2. Kursimi i kostos: Paketa e grumbulluar në paletë
  3. 1 copë në kartonin individual
  4. Paketim i personalizuar sipas kërkesës së klientit
  Koha e prodhimit: 30 deri në 45 ditë pas marrjes së depozitës
  Kushtet e tregtisë: FOB, EXW
  Porti i ngarkimit: ShenZhen, Guangzhou, Kinë
  Kushtet e pagesës: T/T, L/C, Paypal, Western Union, MoneyGram
  Kapaciteti i prodhimit: 10,000 copë në muaj.
  Modeli i prerjes: Të përfshira.

  Skena e Performancës

  212

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • dasdadad

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni