page_banner

Мултифункционален интегриран и прилагодлив висински нерѓосувачки челик Комерцијален рачно изработен мијалник со тројни чинии


 • Опсег на дебелина:1,0 , 1,2 , 1,5, 3,0 мм , мерач 16, мерач 18, мерач 20
 • Тип:Тројни чинии
 • Материјал:Висококвалитетен нерѓосувачки челик 304
 • Инсталација:Врвна или слободно стоење
 • Применливо место:Куќна кујна, перални, големи кујни, лаборатории, фабрики, училишта
 • Обезбедување квалитет:CE cUPC воден белег
 • Време на производство:35-40 дена со производствен капацитет: 30.000 парчиња / месец
 • Овој мултифункционален комерцијален мијалник од нерѓосувачки челик со тројни удари ви ги нуди поделените чинии што ви се потребни за ефикасно чистење на вашите садови.

  За оваа ставка: Ова е рачно изработениот мијалник е направен од нерѓосувачки челик со 18 мерач тип 304, има високо ниво на отпорност на корозија кога правилно се одржува.Лесно се чисти и за здрава, санитарна станица за перење.

  Различни стилови: мијалник со тројни удари, мијалник со раб на престилка, мијалник со полици, леген без раце итн. Типот и димензијата може да се прилагодат.

  Разновидност на употреба: Комерцијалниот мијалник е важен за ресторани, клиники, училишта, фабрики, фабрики и други комерцијални објекти.Трите прегради на овој мијалник ви овозможуваат удобно да го завршите целиот процес на миење садови - перење, плакнење и дезинфекција - во истата единица.

  Изложба на производи

  1

  Дизајн со голем капацитет со тројни чинии Комерцијален мијалник од сатен со славина за јавен простор

  2

  Мултифункционален интегриран комерцијален мијалник од не'рѓосувачки челик 304 со 3 прегради

  3

  Жешка продажба на престилка од нерѓосувачки челик тројни чинии Комерцијални мијалници за кујна со прилагодливи висина

  4

  Најквалитетни големи комерцијални мијалници од не'рѓосувачки челик со кружен агол

  Димензии на производот

  Достапната големина подолу, големината на мијалникот може да се прилагоди според реалните потреби и преференции на клиентите

  Број на модел Целокупна димензија (инчи) Големина на сад (инч) Тип
  C70,87''-3 70,87''×23,62''×33,46'' 15,7''×15,7''×9,84'', три се исти тројни чинии
  C37,5''-3 37,5''×37,5''×19'' 12''×10''×9,5'', три се исти тројни чинии
  1
  2

  Карактеристики на производот

  1
  2
  3
  4

  Спецификација на производот

  Материјал: Врвен квалитет Нерѓосувачки челик 18/10 304, Супер квалитет 316.
  Дебелина 1.0 , 1.2 , 1.5mm , или мерач 16, мерач 18, мерач 20 или 3 прирабница со 1 сад, или прилагодено направено
  Заврши: Брусен сатен, притиснат
  Тип на инсталација: Topmount Sink, интегрирано поставување
  Облик: Правоаголна, квадратна.
  Комплет за водовод: 90 излез за отпадоци за отпадоци од цедалка за корпа, опционални комплети за прелевање
  Сертификат cUPC, CE, воден знак
  Апликативна употреба: Домашно домаќинство, Кориснички хотел или бар, Медицинска болница, Станбена зграда
  Пакување: 1.Силен заштитен картон и картонска влошка, поединечно кутии.
  2. Заштеда на трошоци: Наредени пакувања во палета
  3. Комбинирајте 3-5 парчиња во индивидуалниот картон
  4. Прилагодено пакување по барање на клиентот
  Време на производство: 30 до 45 дена по приемот на депозитот
  Услови за трговија: ФОБ, EXW
  Порта за вчитување: Шенжен, Гуангџоу, Кина
  Услови на плаќање: T/T, L/C, Paypal, Western Union, MoneyGram
  Производствен капацитет: 30.000 парчиња месечно.
  Шаблон за исечок: Вклучено.
  Додатоци: Долна решетка, цедалка, цедалка, мат валјак, даска за сечкање, цевка за одводнување

  Пакување

  1641976495 (1)

  Додатоци за мијалник

  1
  2
  3

  Изведба сцена

  1
  преземете

 • Претходно:
 • Следно:

 • дасдадад

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја